Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Millennium MamboRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Spring NightRated ★ 1.0
Mother!Rated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5