Series
Ratings
36
Black BirdRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0