Titles you rated
Reborn RichRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Fall For YouRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Seasons of BlossomRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0