Titles you rated
AnoraRated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
BlackBerryRated ★ 4.0
Our Souls at NightRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5