Movies
Ratings
685
The DepartedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Love+SlingRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0