Titles you rated
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0