Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 4.5
Goodbye to LanguageRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 2.0
Three FacesRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 0.5
The Wind Will Carry Us Bad ma ra khahad bordRated ★ 4.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 3.5
Agatha and the Limitless ReadingsRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 4.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.0
8½Rated ★ 4.5
Eternity and a DayRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Lorna's SilenceRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 5.0
ShameRated ★ 3.0