Series
Ratings
61- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Bungo Stray DogsRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 1.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 1.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 1.0