Movies
Ratings
14
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 0.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5