Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- The Scandal of ChunhwaRated ★ 0.5
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 2.5