Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
VitusRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Millennium MamboRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0