Titles you rated
Extreme JobRated ★ 1.0
BelieverRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 0.5
The SwindlersRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
...ingRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.5
The Great WallRated ★ 4.0