Series
Ratings
20
The ResidenceRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 아파트 중독Rated ★ 5.0
- 세계테마기행 - 체코문화기행Rated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Star Trek: VoyagerRated ★ 5.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5