Series
Ratings
218
Toxic TownRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- HyperventilationRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- Danny PhantomRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5