Movies
Ratings
520
Act of ValorRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
ZatoichiRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
Scream 3Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
First BloodRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0