Titles you rated
Duty After SchoolRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Say You Love MeRated ★ 4.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 5.0