Movies
Ratings
50
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0