Titles you rated
NemesisRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 3.5
- Alibi BreakerRated ★ 3.0
Cursed in LoveRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Boyfriend Kourin!Rated ★ 3.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 5.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 5.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 4.0
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 4.5