Titles you rated
UnlockedRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0