Series
Ratings
28
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0