Titles you rated
OkjaRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
Antarctic JournalRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0