Movies
Ratings
24
TitanicRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0