Movies
Ratings
311
Miss GrannyRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Heaven's SoldiersRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0