Titles you rated
ChefRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0