Titles you rated
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
Big Bet Season 1Rated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Devil May CryRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 1.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 0.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5