Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.5
Bulletproof MonkRated ★ 2.5
Friday the 13thRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 1.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 1.5
PredatorsRated ★ 2.5
Chernobyl DiariesRated ★ 1.0
Rough CutRated ★ 2.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Last VegasRated ★ 3.5