Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
The Third CharmRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0