Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0