Movies
Ratings
615
Ant-ManRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 3.5
The Great EscapeRated ★ 5.0
Spring Bears LoveRated ★ 4.0