Series
Ratings
15
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5