Titles you rated
The Wild RobotRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Under the SunRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0