Movies
Ratings
1174
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The CircleRated ★ 3.0
Not One LessRated ★ 3.0
The Magdalene SistersRated ★ 3.0
The ReturnRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 3.0
Monsoon WeddingRated ★ 3.0
LebanonRated ★ 3.0
Vera DrakeRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 3.0
FaustRated ★ 4.0
SomewhereRated ★ 4.0
Sacro GraRated ★ 4.0
Father and MasterRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 2.0
The Tin DrumRated ★ 2.0
Apocalypse NowRated ★ 2.0
Chronicle of the Years of FireRated ★ 2.0
All That JazzRated ★ 2.0
Man of IronRated ★ 2.0