Movies
Ratings
237
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.5