Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Barton FinkRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The House of TomorrowRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 3.0