Series
Ratings
64
Dr. StoneRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Motel CaliforniaRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Super CubRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0