Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 2.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
Fire with FireRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The RookieRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0