Movies
Ratings
512
The Great FloodRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
HereticRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Grown UpsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Lost in StarlightRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0