Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Astérix & Obélix: The Big FightRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5