Series
Ratings
46- InuYashaRated ★ 4.0
 MashleRated ★ 4.0 MashleRated ★ 4.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
 Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0 Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
 Tokyo RevengersRated ★ 3.5 Tokyo RevengersRated ★ 3.5
 A Sign of AffectionRated ★ 2.5 A Sign of AffectionRated ★ 2.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0 Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
 Demon SlayerRated ★ 4.5 Demon SlayerRated ★ 4.5
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0