Movies
Ratings
877
A Hard DayRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
The FacultyRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.5
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
CellularRated ★ 4.0
In Her ShoesRated ★ 3.0
Dangerously ExcitedRated ★ 3.5
JuniorRated ★ 2.0
Bayside Shakedown 3: Set the Guys LooseRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.5
Lorenzo's OilRated ★ 4.5
Child's Play 3Rated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 3.5
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0