Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0