Titles you rated
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Reality+Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5