Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
ExitRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5