Movies
Ratings
168
Knives OutRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0