Movies
Ratings
102
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- The Singing DetectiveRated ★ 1.0
The JudgeRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 1.5
Less Than ZeroRated ★ 3.5
The Pick-up ArtistRated ★ 2.5
Chances AreRated ★ 3.5
SoapdishRated ★ 2.0
Heart and SoulsRated ★ 4.0
Only YouRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
Midnight RunnersRated ★ 0.5
CocoRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.0