Titles you rated
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Self/lessRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0