Movies
Ratings
430
ShopliftersRated ★ 5.0
FargoRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
MontageRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 4.0