Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5