Series
Ratings
172
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.5- Worst Roommate Ever Season 2Rated ★ 3.0
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
ClickbaitRated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Stay CloseRated ★ 3.0
SafeRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
EliteRated ★ 2.5