Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5